Zondag 5 oktober t/m zondag 7 december
Tentoonstelling ‘Hoe geven we de wereld door?’
In het heiligdom van St.-Gerlach in Houthem start op zaterdag 4 oktober de tentoonstelling: “Hoe geven we de wereld door?” De bezoeker vindt hier een inspirerende en eigentijdse vormgeving van wat de deelnemende kunstenaars aan deze expositie bezighoudt op dit vlak.
Zo vinden zij dat de volgende onderwerpen in hun kunstwerken aan bod moeten komen: ‘Natuur en cultuur in Limburg’, ‘Stilte: waarom en hoe’ en ‘Licht en hoop’. Hoe kunnen we deze begrippen zichtbaar maken voor en overbrengen aan bezoekers en speciaal aan jongeren in deze moeilijke tijd?
De exposanten stellen zich vragen als: Wat is belangrijk in ons leven? Wat willen wij anderen meegeven? Kunnen we door middel van de onderwerpen natuur, cultuur, stilte, licht en hoop en deze zichtbaar te maken aan de toeschouwers ook iets persoonlijks meegeven? De bezoekers kunnen hun ervaringen met ons te delen in het gastenboek.
Het belooft een prachtige manier te worden om de bezoekers iets moois te laten beleven.
Onderstaande kunstenaars nemen deel aan deze tentoonstelling: Marij van Aken, Jean Spronck, Jef Boosten, Hay Herben, Peter Werres, Helene Hoenjet, Math Eijssen, Jo Leunissen, Wiel Sijstermans, Yvonne van Ginkel, Els Diederen, Monique Derwig, Jo van Aken en Nicole Candel.
De tentoonstelling is te bezoeken vanaf 5 oktober t/m 7 december, elke dag van 10.00-16.00 u, op zondag vanaf 10.30 u.
Toegang is, zoals gewoonlijk, gratis; een vrijwillige bijdrage in de gavenzuil bij onze infobalie is echter altijd van harte welkom. Het wordt besteed aan onderhoud in instandhouding van het Heiligdom.
Heiligdom St.-Gerlach,
Onderstestraat 1,
6301 KA VALKENBURG (Houthem)
